Counter Strike Portable

Counter Strike Portable dla Android

CS 1.6 na Android!

Counter Strike Portable na Android to darmowa, nieoficjalna wersja popularnego CS 1.6. Dzięki niej każdy fan CS-a będzie miał okazję zmierzyć się z innymi graczami, za pomocą swojego telefonu. Gra ma dosyć niskie wymagania systemowe, co ucieszy... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Counter Strike na Android!!!
  • Dosyć ładna grafika
  • Ciekawe mapy
  • Duża społeczność

Wady

  • Trzeba się przyzwyczaić do sterowania

Bardzo dobry
8

Counter Strike Portable na Android to darmowa, nieoficjalna wersja popularnego CS 1.6. Dzięki niej każdy fan CS-a będzie miał okazję zmierzyć się z innymi graczami, za pomocą swojego telefonu. Gra ma dosyć niskie wymagania systemowe, co ucieszy posiadaczy starszych urządzeń z Androidem.

Rozgrywkę można prowadzić online (zalecane połączenie z WiFi, aby wyeliminować lagi) z innymi graczami lub grać przeciwko botom offline. Jednak największą zaletą Counter Strike Portable są niecodzienne mapy, dzięki którym można rozgrywać pojedynki w świecie Sponge Boba lub w domu rodziny, znanej z serialu The Simpsons.

Sterowanie jest intuicyjne, ale na pewno trzeba się do niego przyzwyczaić. Na początku warto dostosować czułość wirtualnego pada do swoich potrzeb. Osobne przyciski służą do skakania, strzelania, zmiany kamery (tryb pierwszej i trzeciej osoby) oraz podkładania ładunków wybuchowych.

Jak zainstalować Counter Strike Portable z pliku APK?

Po zgraniu pliku APK z grą CS do pamięci telefonu należy użyć menedżera plików i po prostu uruchomić instalator gry z poziomu Androida. Jeśli potrzebujecie pomocy podczas instalacji zajrzyjcie na nasz blog gdzie dokładnie opisaliśmy jak instalować pliki APK na Android.

Counter Strike Portable to gratka dla największych fanów CS. Produkcja posiada ładną grafikę i całkiem dużą społeczność graczy, co jest gwarancją wielu godzin udanej zabawy. Jeśli nie chcesz się rozstawać z CS podczas podróży, zajęć lub ... pracy - pobierz Counter Strike Portable na Android!

Najczęściej pobierane Akcji na android

Counter Strike Portable

Download

Counter Strike Portable 1.37c

Opinie użytkowników o Counter Strike Portable

Sponsorowany×